11:30-13:00

LITERACKI DLA DZIECI

/Warsztaty rodzinne: Emocje od Z do A

O NOWYCH DOŚWIADCZENIACH
Czytanie performatywne książki „Billy w szkole” Birgitty Stenberg i Matiego Leppa (Wydawnictwo EneDueRabe) w wykonaniu aktorów Teatru Miniatura: Agnieszki Grzegorzewskiej i Piotra Kłudki.

Reżyseria: Edyta Janusz-Ehrlich
Scenografia: Monika Konczakowska

Warsztaty dla dorosłych:
„Już niedługo idę do szkoły – jak przygotować dziecko do nowego doświadczenia?”
prowadzenie Joanna Trzaska

Warsztaty dla dzieci:
„W szkole może być fajnie”
prowadzenie Anna Uzarczyk

O książce:
Niedługo przyjdzie czas pożegnać wakacje i rozpocząć kolejny rok szkolny. W międzyczasie okazało się, że Billy osiągnął już gotowość szkolną i wraz z Lottą ma pójść po raz pierwszy do szkoły. Kolejny odcinek przygód sympatycznego chłopca i jego przyjaciół ze znakomitej serii Birgitty Stenberg i Matiego Leppa.


Emocje od Z do A | o warsztatach rodzinnych
Cykl warsztatów rodzinnych Emocje od Z do A, stworzony przez Teatr Miniatura i Wydawnictwo EneDueRabe z inspiracji niezwykle popularnymi w Szwecji warsztatami, ma pokazać, jak na podstawie wybranych książek można rozmawiać z dziećmi na tematy ważne dla ich rozwoju emocjonalnego. Najpierw dorośli z dziećmi oglądają wspólnie czytanie wybranej książki przygotowane przez aktorów Teatru Miniatura, a następnie równolegle odbywają się warsztaty dla dorosłych z psycholożką Joanną Trzaską oraz dla dzieci z pedagożką Anną Uzarczyk.


* obowiązują zapisy pod adresem e-mail: warsztaty@literackisopot.pl

Na warsztaty zapraszamy do:
Grodzisko w Sopocie
ul.Haffnera 63

/ Warsztaty rodzinne: Emocje od Z do A

LITERACKI DLA DZIECI

23, 11:30 - 13:00